Copilotning AI, oldindan tayyorlangan shablonlar, oson sudrab tashlash funksiyasi va tezkor joylashtirish yordamida jamoangizga ilovalarni ishlab chiqishni boshlash va ularni darhol ishga tushirish, so'ngra doimiy ravishda yaxshilanishlarni chiqarish imkonini bering.
Har bir xodimga ilgari faqat professional dasturchilar uchun mavjud bo'lgan ilg'or xususiyatlar (shu jumladan, oldindan tayyorlangan komponentlar va AI asosidagi tabiiy tilni qayta ishlash) bilan kerakli ilovalarni yaratish imkoniyatini bering.
Professional dasturchilarga Azure Functions va IP bilan himoyalangan va mahalliy tizimlar uchun maxsus ulagichlardan foydalangan holda dastur imkoniyatlarini osongina kengaytirish imkonini bering.
Jarayonlarni modernizatsiya qilish va murakkab muammolarni hal qilish uchun past kodli AI ilovalarini tezda yaratish orqali tashkilotingizda chaqqonlikni oshiring.
| Xususiyatlar va imkoniyatlar |
Power Apps Premium CFQ7TTC0LH2H-0002-P1MM |
Har bir foydalanuvchi uchun oylik narx QQSsiz, 15% chegirma bilan bir yil uchun to'lovni amalga oshirganda |

• Обеспечьте расширяемость для разработчиков
Предоставьте своей команде возможность приступить к разработке приложений и сразу же запускать их с помощью ИИ в Copilot, готовых шаблонов, простого механизма перетаскивания и быстрого развертывания, а затем непрерывно выпускать усовершенствования.
rznawae3j1fduvs0qvvr21ttits7zsbr.png
Создавайте приложения без компромиссов
Предоставьте каждому сотруднику возможность создавать необходимые приложения благодаря расширенным функциям (включая предварительно созданные компоненты и разработку ИИ-решений для обработки естественного языка), которые ранее были доступны только для профессиональных разработчиков.
xj80340lnaanxw5edueqe5yi6pt1cucv.png
Обеспечьте расширяемость для разработчиков
Предоставьте профессиональным разработчикам средства для простого расширения возможностей приложений с помощью Функций Azure и пользовательских соединителей для защищаемых законодательством об интеллектуальной собственности и локальных систем.
Оперативно внедряйте инновации и получайте результаты
x1jlbpdpzp3ytg011hacniu1xrp70una.jpg
Повысить гибкость в своей организации, оперативно создавая малокодовые приложения с ИИ, способные модернизировать процессы и решать сложные задачи.