• 1000 ishtirokchi uchun audio konferensiyalar o'tkazish.
Microsoft 365 E5 eng yaxshi unumdorlik ilovalarini ilg'or xavfsizlik, muvofiqlik, ovoz va tahlil bilan birlashtiradi. Microsoft Teams Phone System yordamida qo'ng'iroqlarni boshqaring va bulutga asoslangan PBX quvvatidan foydalaning. LanCloud'ning bulutga asoslangan ofis dasturlari va ilovalari to'plami uzluksiz ish jarayonini ta'minlaydi.
Yagonalashtirilgan identifikatsiya platformasi sizga xavfsizlikni kuchaytirish, kirishni soddalashtirish va aqlli siyosatlarni sozlashda yordam beradi. Siz aqlli bulut xizmatlari, ijaraga olish uchun qulay saqlash joyi, Windows litsenziyasi va jahon darajasidagi xavfsizlikka ega bo'lasiz.
Masofaviy kirish sizga LanCloud yordamida biznesingizni istalgan joydan raqobatbardosh narxlarda samarali boshqarish imkonini beradi.
Funksiyalar va imkoniyatlar Microsoft 365 E5
CFQ7TTC0LFLZ-001P-P1MM
691030.99 сум
Microsoft 365 E3 ning barcha xususiyatlari, shuningdek:
Kengaytirilgan xavfsizlik va muvofiqlik xususiyatlari
Power BI da kengaytiriladigan biznes intellekt.
1000 ishtirokchi uchun audio konferensiya.
Microsoft 365 mobil ilovasi
Ilovalarni beshta Windows yoki macOS kompyuteriga, beshta planshetga va beshta mobil qurilmaga o'rnating.
Veb uchun Visio yordamida ma'lumotlardan foydalanish va vizualizatsiya qilishning yangi yondashuvi
Ish stoli mijoz ilovalarini o'rnatish
Korporativ elektron pochta va taqvim bilan samarali ishlash uchun almashinuv 2-reja (100 GB pochta qutisi)
Teams platformasida Files va biznes ilovalari bilan suhbatlashish, uchrashuvlarni tashkil qilish, hamkorlik qilish
Telefon orqali uchrashuvlarni o'tkazish va ularga qo'shilish uchun audio konferensiya xizmati (1000 tagacha ishtirokchi)
Teams yordamida PBX imkoniyatlaridan foydalaning va bulutdagi qo'ng'iroqlarni boshqaring
Ijtimoiy tarmoqlar, Intranet va saqlash
Kontent va ilovalarni boshqarish, samarali hamkorlik va bilim almashish uchun SharePoint 2-reja (cheksiz OneDrive xotirasi)
Viva Engage’da xodimlarning jamoalar bilan muloqotini va suhbatlarini tashkil qiling
Viva Connections bilan xodimlar o'rtasidagi o'zaro aloqa uchun zamonaviy muhit yarating
Microsoft Stream aqlli video xizmati yordamida xodimlarni xabardor qilish va jalb qilish
Tahlil
Shaxsiy maxfiylikni himoya qiluvchi shaxsiylashtirilgan, ma'lumotlarga asoslangan tahlillar yordamida xodimlarning unumdorligini oshirish bo'yicha Viva Insights
Tahlil Power BI Pro da tezkor va xabardor qaror qabul qilish uchun
Hamkorlikdagi vazifalarni boshqarish tizimidan foydalangan holda jamoaviy ishni tashkil qilish uchun Microsoft Planner
Microsoft To-Do List yordamida kuningizni rejalashtiring va vazifalaringizni samarali boshqaring.
O'z biznes yechimlaringizni ishlab chiqish va mavjud ilovalarni sizning ehtiyojlaringizga moslashtirish uchun Power Apps ehtiyojlar
Takrorlanuvchi vazifalarni avtomatlashtirish uchun Power Automate
Kompaniyangiz ehtiyojlarini Teams uchun moslashtiriladigan chatbotlar bilan qondiring
Past kodli ma'lumotlar bazasini ishlab chiqish uchun Teams uchun Microsoft Dataverse
Axborot xavfsizligi
Hujjatlar va elektron pochta xabarlarini topish, tasniflash va himoya qilish uchun Microsoft Purview ma'lumotlarini himoya qilish 1-reja
Microsoft Purview Hujjatlar va elektron pochta xabarlarini topish, tasniflash va himoya qilish uchun ma'lumotlarni himoya qilish
Tahdidlardan himoya
Qurilmalarni proaktiv himoya qilish, murosaga kelishdan keyingi tahdidlarni aniqlash va avtomatlashtirilgan tekshirish va bartaraf etish uchun yagona Microsoft Defender for Endpoint platformasi. 1-reja
Microsoft Defender for Identity: Murakkab maqsadli kiberhujumlardan himoya qiladi.
Zararli tahdidlardan himoya qilish uchun Office 365 uchun Microsoft Defender (2-reja)
Tashkilot darajasida xavfli deb topilgan saytlarni blokirovka qilish uchun Microsoft Defender Application Guard
Tashkilotingizdagi ilovalarni ko'ring, kibertahdidlarni kamaytiring va ma'lumotlar harakatini real vaqt rejimida boshqaring.
Birlashgan identifikatsiya platformasi sizga xavfsizlikni kuchaytirish, kirishni soddalashtirish va aqlli siyosatlarni o'rnatishga yordam beradi. 1-reja
Tashkilotingizni yo'qolgan va o'g'irlangan hisob ma'lumotlari bilan bog'liq buzilishlardan himoya qiling
Microsoft Advanced Threat Analytics yordamida real vaqt rejimida aniq va lo'nda hujum bosqichi ma'lumotlarini oling
Noutbuklar, planshetlar va boshqa qurilmalarda, shuningdek, ilovalarda tezkor kirish uchun Windows Hello for Business.
Uchinchi nuqta va ilovalarni boshqarish.
Tashkilotingizni yo'qolgan va o'g'irlangan hisob ma'lumotlari bilan bog'liq buzilishlardan himoya qiling. Ma'lumotlar
Shaxsiy ma'lumotlarda maxfiylik talablarini saqlab qolgan holda korporativ xavfsizlik siyosati va biznes ilovalarini boshqarish qurilmalar
Dasturiy ta'minotni joylashtirish, ma'lumotlarni himoya qilish, sog'liqni saqlash monitoringi va qurilmalarning muvofiqligi
Ichki xavflarni boshqarish
Kompaniyaning potentsial xavflarini aniqlash va zarur choralarni ko'rish
Xodimlar bilan o'zaro munosabatlar paytida xulq-atvor qoidalarining buzilishini tezda aniqlash va ularni bartaraf etish choralarini ko'rish
Manfaatlar to'qnashuvining oldini olish uchun ichki korporativ guruhlar o'rtasidagi aloqa va o'zaro ta'sirni cheklash
Tashkilotda oqishning oldini olish va unga rioya qilish
Ehtiyojlaringizga moslashadigan intuitiv va aqlli interfeysga ega Windows 11 Korxonalar uchun
Office 365 Business, Office 365 E1, Office 365 E3 va boshqa mahsulotlar kamida 10 foydalanuvchi buyurtma bergan taqdirda mavjud.
Sizga quyidagilar ham qiziqishi mumkin
Microsoft 365 Business Basic Hamkorlik, chat va video konferensiya vositalarini o'z ichiga oladi. Muhim ofis ilovalari to'plami: Teams, OneDrive, SharePoint va Exchange. Batafsil ma'lumot
Microsoft 365 Business Premium Eng yaxshi Microsoft Office 365 ilovalarini o'z ichiga oladi: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher, ish stolingiz uchun Access, shuningdek, Exchange, Teams, SharePoint bulut xizmatlari va keng qamrovli xavfsizlik. Batafsil ma'lumot
Microsoft 365 Business Standart Bu hamkorlik, chat va video konferensiyalar uchun vositalar. Kerakli ofis dasturlari to'plami: Teams, OneDrive, SharePoint va Exchange. Batafsil ma'lumot
Microsoft Office 365 E1 Samarali biznesni rivojlantirish uchun bulutli xizmatlar to'plami, Exchange 50 GB, Teams, SharePoint Online va boshqa onlayn hamkorlik xizmatlarini o'z ichiga oladi. Batafsil ma'lumot
Microsoft Office 365 E3 Onlayn bulutli xizmatlar to'plamini o'z ichiga oladi: Exchange 100 GB, Teams, SharePoint Online, shuningdek, kompyuteringiz va smartfoningiz uchun eng so'nggi Microsoft Office 365 ish stoli va mobil ilovalari: Word, Excel, Outlook va PowerPoint. Batafsil ma'lumot

Microsoft 365 E5 объединяет в себе лучшие приложения для продуктивной работы и функции обеспечения повышенной безопасности, соответствия требованиям, голосовой связи и аналитики. Управляйте звонками и пользуйтесь возможностями УАТС в облаке благодаря Телефонной системе стандартной Microsoft Teams. Пакет офисных программ и приложений в облаке от LanCloud обеспечивает комфортную работу кампании.
Единая платформа удостоверений поможет вам усилить защиту, упростить доступ и настроить интеллектуальные политики. Вы получаете интеллектуальные облачные службы, удобное хранилище в аренду, лицензию windows и средства безопасности мирового класса.
Microsoft 365 E5 CFQ7TTC0LFLZ-001P-P1MM |
691030.99 сум |
| Все возможности Microsoft 365 E3, а также: | |
| Расширенные средства обеспечения безопасности и соответствия требованиям |
| Масштабируемая бизнес-аналитика в Power BI. |
| Проведение аудиоконференций на 1000 участников. |
| Приложения Microsoft 365 |
| Мобильное приложение Microsoft 365 |
| Установка приложений на пять компьютеров с Windows или macOS, пять планшетов и пять мобильных устройств |
| Продуктивная работа с приложением Microsoft 365 для мобильных устройств, включающим Word, Excel и PowerPoint |
| Новый подход к использованию и визуализации данных с Visio для Интернета |
| Установка классических клиентских приложений |
| Электронная почта, календарь и планирование |
| Exchange для продуктивной работы с корпоративной электронной почтой и календарем | План 2 (почтовый ящик 100 ГБ) |
| Смены (Майкрософт) для создания, обновления и администрирования расписаний команд |
| Microsoft Bookings для удобного планирования встреч с клиентами и управление ими |
| Собрания, звонки и чаты |
| Общение в чатах, организация встреч, совместная работа с файлами и бизнес-приложениями на платформе Teams |
| Служба аудиоконференций для проведения собраний и присоединения к ним с помощью телефона (до 1000 участников) |
| Использование возможностей УАТС и управление звонками в облаке с помощью Teams |
| Социальные сети, интрасеть и хранилище |
| SharePoint для управления контентом и приложениями, продуктивной совместной работы и обмена знаниями | План 2 (хранилище OneDrive неограниченного объема) |
| Организация общения сотрудников с помощью сообществ и бесед в Viva Engage |
| Создание современной среды для взаимодействия сотрудников с помощью Viva Connections |
| Службы контента |
| Возможность предоставлять доступ к аналитике в Microsoft Cloud с помощью API Microsoft Graph |
| Информирование и вовлечение сотрудников с помощью интеллектуальной видеослужбы Microsoft Stream |
| Создание и публикация опросов, анкет и тестов с помощью Microsoft Forms |
| Microsoft Списки — интеллектуальное приложение для отслеживания информации |
| Аналитика |
| Viva Insights для повышения продуктивности сотрудников с помощью персональной аналитики на основе данных с защитой конфиденциальности |
| Аналитика в Power BI Pro для быстрого принятия обоснованных решений |
| Управление проектами и задачами |
| Планировщик (Майкрософт) для организации командной работы с помощью системы совместного управления задачами |
| Планирование дня и эффективное управление делами с помощью Списка дел Microsoft |
| Автоматизация, разработка приложений и чат-боты |
| Power Apps для разработки собственных бизнес-решений и настройки уже используемых приложений под свои нужды |
| Power Automate для автоматизации выполнения повторяющихся задач |
| Удовлетворение потребностей компании с помощью настраиваемых чат-ботов для Teams |
| Microsoft Dataverse для Teams для разработки решений с помощью базы данных с минимальным использованием кода |
| Защита информации |
| Защита информации Microsoft Purview для обнаружения, классификации и защиты документов и писем | План 1 |
| Защита информации Microsoft Purview для обнаружения, классификации и защиты документов и писем |
| Защита от угроз |
| Универсальная платформа "Microsoft Defender для конечной точки" для превентивной защиты устройств, обнаружения угроз после взлома и их автоматического исследования и нейтрализации | План 1 |
| Microsoft Defender для удостоверений для защиты от сложных целевых кибератак |
| Microsoft Defender для Office 365 (план 2) для защиты от вредоносных угроз |
| Application Guard в Microsoft Defender для блокировки сайтов, определенных как небезопасные на уровне организации |
| Брокер безопасного доступа в облако |
| Поддержка различных режимов развертывания, включая сбор журналов, соединители API и обратный прокси-сервер |
| Просмотр используемых в организации приложений, устранение киберугроз и контроль за перемещением данных в режиме реального времени |
| Управление идентификацией и доступом |
| Единая платформа удостоверений поможет вам усилить защиту, упростить доступ и настроить интеллектуальные политики | План 1 |
| Защита организации от брешей, связанных с потерей и кражей учетных данных |
| Получение четких и ясных данных об этапах атаки в режиме реального времени с помощью Microsoft Advanced Threat Analytics |
| Windows Hello для бизнеса для быстрого входа в систему на ноутбуках, планшетах и других устройствах, а также в приложениях |
| Управление конечными точками и приложениями |
| Управление корпоративными политиками безопасности и бизнес-приложениями при соблюдении требований конфиденциальности на личных устройствах |
| Развертывание программного обеспечения, защита данных, слежение за работоспособностью и обеспечение соответствия требованиям к устройству |
| Управление внутренними рисками |
| Обнаружение потенциальных рисков компании и принятие необходимых мер |
| Быстрое выявление нарушений правил поведения при взаимодействии сотрудников и принятие мер для их устранения |
| Ограничение общения и взаимодействия внутрикорпоративных групп для предотвращения конфликта интересов |
| Защита от утечек и соблюдение рекомендаций по соответствию требованиям в организации |
| Windows |
| Windows 11 с интуитивно понятным и интеллектуальным интерфейсом, которая подстраивается под ваши особенности | Для предприятий |