Microsoft 365 E3 bulutli ilovalar to'plami
Microsoft 365 E3 eng yaxshi korporativ darajadagi unumdorlik ilovalari va muhim xavfsizlik va muvofiqlik vositalarini o'z ichiga oladi. LanCloud’ning ofis dasturlari va bulutli ilovalar to'plami kompaniyaning uzluksiz ishlashini ta'minlaydi.
Microsoft 365 eng yaxshi unumdorlik ilovalari va aqlli bulut xizmatlarini, ijaraga olish uchun qulay saqlash joyini, Windows litsenziyasini va jahon darajasidagi xavfsizlikni taklif etadi.
Masofaviy kirish sizga LanCloud bilan raqobatbardosh narxlarda istalgan joydan biznesingizni samarali boshqarish imkonini beradi.
Obunaga kiritilgan xizmatlar
ra0t7v105k6ho8qzq61qvvqf5wxfrp2p.png
Funksiyalar va imkoniyatlar Microsoft 365 E3
(jamoalar yo'q)
CFQ7TTC0LFLX-0021-P1MM
426253.06
Ish stoli va mobil qurilmalar uchun Microsoft 365 ilovalari
Korxona uchun Windows
Chatlar, uchrashuvlar va fayllar bilan hamkorlik qilish uchun umumiy ish maydoni
1 TB bulutli xotira
Asosiy xavfsizlik va identifikatsiyani boshqarish xususiyatlari
Microsoft 365 Mobile Ilova
Betta Windows yoki macOS kompyuteriga, beshta planshetga va beshta mobil qurilmaga ilovalarni o'rnating
Veb uchun Visio yordamida ma'lumotlardan foydalanish va vizualizatsiya qilishning yangi yondashuvi.
Ish stoli mijoz ilovalarini o'rnatish.
Korporativ elektron pochta va taqvim bilan samarali ishlash uchun almashinuv 2-reja (100 GB pochta qutisi)
Teams platformasida chat qiling, uchrashuvlarni tashkil qiling, fayllar va biznes ilovalarida hamkorlik qiling.
Telefon orqali uchrashuvlarni o'tkazish va ularga qo'shilish uchun audio konferensiya xizmati (1000 tagacha ishtirokchi)
Ijtimoiy tarmoqlar, Intranet va Saqlash
Kontent va ilovalarni boshqarish, samarali hamkorlik va bilim almashish uchun SharePoint 2-reja (cheksiz OneDrive xotirasi) (hajmi)
Viva Engage’da xodimlarning jamoalar bilan muloqotini va suhbatlarini tashkil qilish
Viva Connections bilan xodimlar o'rtasidagi o'zaro aloqalar uchun zamonaviy muhit yaratish
Microsoft Stream aqlli video xizmati orqali xodimlarni xabardor qilish va jalb qilish
Tahlillar
Shaxsiy maxfiylikni himoya qiluvchi shaxsiylashtirilgan, ma'lumotlarga asoslangan tahlillar yordamida xodimlarning unumdorligini oshirish bo'yicha Viva Insights
Hamkorlikdagi vazifalarni boshqarish yordamida jamoaviy ishni tashkil qilish uchun Microsoft bajariladigan ishlar ro'yxati
Microsoft bajariladigan ishlar ro'yxati yordamida kuningizni rejalashtiring va vazifalaringizni samarali boshqaring
O'z biznes yechimlaringizni ishlab chiqish va mavjud ilovalarni ehtiyojlaringizga moslashtirish uchun Power Apps
Takrorlanuvchi vazifalarni avtomatlashtirish uchun Power Automate
Teams uchun moslashtiriladigan chatbotlar yordamida kompaniya ehtiyojlarini qondiring
Teams uchun past kodli, ma'lumotlar bazasiga asoslangan ishlab chiqish uchun Microsoft Dataverse
Axborotni himoya qilish
Ma'lumotlarni himoya qilish Microsoft Purview hujjatlar va elektron pochta xabarlarini topish, tasniflash va himoya qilish uchun 1-reja
Tahdidlardan himoya qilish
Qurilmalarni proaktiv himoya qilish, xavfdan keyingi xavfni aniqlash va avtomatlashtirilgan tekshirish va bartaraf etish uchun yagona Microsoft Defender for Endpoint platformasi. 1-reja
Yagona identifikatsiya platformasi sizga xavfsizlikni kuchaytirish, kirishni soddalashtirish va aqlli siyosatlarni o'rnatishga yordam beradi. 1-reja
Tashkilotingizni yo'qolgan va o'g'irlangan ma'lumotlar bilan bog'liq buzilishlardan himoya qiling.
Microsoft Advanced Threat Analytics yordamida real vaqt rejimida aniq va lo'nda hujum bosqichi ma'lumotlarini oling.
Noutbuklar, planshetlar va boshqa qurilmalarga, shuningdek, ilovalarga tezkor kirish uchun Windows Hello for Business.
Uch nuqtalar va ilovalarni boshqarish
Tashkilotingizni yo'qolgan va o'g'irlangan hisob ma'lumotlari bilan bog'liq buzilishlardan himoya qiling
Shaxsiy qurilmalarda maxfiylik talablarini saqlab qolgan holda korporativ xavfsizlik siyosati va biznes ilovalarini boshqarish
Dasturiy ta'minotni joylashtirish, ma'lumotlarni himoya qilish, qurilmalarning sog'lig'ini kuzatish va muvofiqlikni ta'minlash
Ehtiyojlaringizga moslashadigan intuitiv va aqlli interfeysga ega Windows 11 Korxonalar uchun
Office 365 Business, Office 365 E1, Office 365 E3 va boshqa mahsulotlarni kamida 10 foydalanuvchi buyurtma qilganda sotib olish mumkin.
Sizni ham qiziqtirishi mumkin
Microsoft 365 Business Basic Hamkorlikni o'z ichiga oladi, chat va video konferensiya vositalari. Kerakli ofis ilovalari to'plami: Teams, OneDrive, SharePoint va Exchange. Batafsil ma'lumot
Microsoft 365 Business Premium Eng yaxshi Microsoft Office 365 ilovalarini o'z ichiga oladi: Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Publisher, ish stolingiz uchun Access, shuningdek, Exchange, Teams, SharePoint bulut xizmatlari va keng qamrovli xavfsizlik. Batafsil ma'lumot
Microsoft 365 Business Standard Bu hamkorlik, chat va video konferensiyalar uchun vositalar. Kerakli ofis dasturlari to'plami: Teams, OneDrive, SharePoint va Exchange. Batafsil ma'lumot
Microsoft Office 365 E1 Samarali biznesni rivojlantirish uchun bulutli xizmatlar to'plamini, Exchange 50 GB, Teams, SharePoint Online va boshqa onlayn hamkorlik xizmatlarini o'z ichiga oladi. Batafsil ma'lumot
Microsoft Office 365 E3 Onlayn bulut xizmatlari to'plamini o'z ichiga oladi: Exchange 100 GB, Teams, SharePoint Online, shuningdek, kompyuteringiz va smartfoningiz uchun eng so'nggi Microsoft Office 365 ish stoli va mobil ilovalari: Word, Excel, Outlook va PowerPoint. Batafsil ma'lumot

Облачный набор приложений Microsoft 365 E3
Microsoft 365 E3 включает в себя лучшие приложения для повышения продуктивности корпоративного класса и основные инструменты для обеспечения безопасности и соответствия требованиям. Пакет офисных программ и приложений в облаке от LanCloud обеспечит комфортную работу кампании.
Microsoft 365 предлагает лучшие приложения для продуктивной работы и интеллектуальные облачные службы, удобное хранилище в аренду, лицензию windows и средства безопасности мирового класса.
ra0t7v105k6ho8qzq61qvvqf5wxfrp2p.png
Функции и возможности Microsoft 365 E3
CFQ7TTC0LFLX-0021-P1MM
426253.06
Приложения Microsoft 365 для компьютеров и мобильных устройств
Windows для предприятий
Общее рабочее пространство для чатов, собраний и совместной работы над файлами
1 ТБ в облачном хранилище
Основные функции управления безопасностью и удостоверениями
Приложения Microsoft 365
Мобильное приложение Microsoft 365
Установка приложений на пять компьютеров с Windows или macOS, пять планшетов и пять мобильных устройств
Продуктивная работа с приложением Microsoft 365 для мобильных устройств, включающим Word, Excel и PowerPoint
Новый подход к использованию и визуализации данных с Visio для Интернета
Установка классических клиентских приложений
Электронная почта, календарь и планирование
Exchange для продуктивной работы с корпоративной электронной почтой и календарем План 2 (почтовый ящик 100 ГБ)
Смены (Майкрософт) для создания, обновления и администрирования расписаний команд
Microsoft Bookings для удобного планирования встреч с клиентами и управление ими
Собрания, звонки и чаты
Общение в чатах, организация встреч, совместная работа с файлами и бизнес-приложениями на платформе Teams
Служба аудиоконференций для проведения собраний и присоединения к ним с помощью телефона (до 1000 участников)
Социальные сети, интрасеть и хранилище
SharePoint для управления контентом и приложениями, продуктивной совместной работы и обмена знаниями План 2 (хранилище OneDrive неограниченного объема)
Организация общения сотрудников с помощью сообществ и бесед в Viva Engage
Создание современной среды для взаимодействия сотрудников с помощью Viva Connections
Службы контента
Возможность предоставлять доступ к аналитике в Microsoft Cloud с помощью API Microsoft Graph
Информирование и вовлечение сотрудников с помощью интеллектуальной видеослужбы Microsoft Stream
Создание и публикация опросов, анкет и тестов с помощью Microsoft Forms
Microsoft Списки — интеллектуальное приложение для отслеживания информации
Аналитика
Viva Insights для повышения продуктивности сотрудников с помощью персональной аналитики на основе данных с защитой конфиденциальности
Управление проектами и задачами
Планировщик (Майкрософт) для организации командной работы с помощью системы совместного управления задачами
Планирование дня и эффективное управление делами с помощью Списка дел Microsoft
Автоматизация, разработка приложений и чат-боты
Power Apps для разработки собственных бизнес-решений и настройки уже используемых приложений под свои нужды
Power Automate для автоматизации выполнения повторяющихся задач
Удовлетворение потребностей компании с помощью настраиваемых чат-ботов для Teams
Microsoft Dataverse для Teams для разработки решений с помощью базы данных с минимальным использованием кода
Защита информации Microsoft Purview для обнаружения, классификации и защиты документов и писем План 1
Универсальная платформа "Microsoft Defender для конечной точки" для превентивной защиты устройств, обнаружения угроз после взлома и их автоматического исследования и нейтрализации План 1
Брокер безопасного доступа в облако
Поддержка различных режимов развертывания, включая сбор журналов, соединители API и обратный прокси-сервер
Единая платформа удостоверений поможет вам усилить защиту, упростить доступ и настроить интеллектуальные политики План 1
Защита организации от брешей, связанных с потерей и кражей учетных данных
Получение четких и ясных данных об этапах атаки в режиме реального времени с помощью Microsoft Advanced Threat Analytics
Windows Hello для бизнеса для быстрого входа в систему на ноутбуках, планшетах и других устройствах, а также в приложениях
Управление конечными точками и приложениями
Управление корпоративными политиками безопасности и бизнес-приложениями при соблюдении требований конфиденциальности на личных устройствах
Развертывание программного обеспечения, защита данных, слежение за работоспособностью и обеспечение соответствия требованиям к устройству
Windows
Windows 11 с интуитивно понятным и интеллектуальным интерфейсом, которая подстраивается под ваши особенности Для предприятий