Microsoft 365 uchun bulutli zaxira nusxasi – Microsoft 365 bulutidan ma'lumotlaringizni zaxiralang
• Exchange elektron pochtasi, Teams, SharePoint elementlari va OneDrive fayllarini asl bulutga, boshqa bulutga yoki o'z serverlaringizga batafsil tiklash.
• Kafolatlangan maxfiylik - zaxira nusxalarini mijoz tomonidan shifrlash.
• Bozordagi eng yaxshi narxlardan biri
категории
Защитите данные Microsoft 365
6oyy3x1fhdyikacrt7ahe1mw0wvgv2sr.png
So'ralgan tashkilotlarning 53% so'nggi 12 oy ichida SaaS ilovalarida ma'lumotlar yo'qotilishiga duch kelganliklarini xabar qilishdi. Microsoft 365 Shared Responsibility Modelida shunday deyilgan: Microsoft 365 (avvalgi Office 365) da bu sizning ma'lumotlaringiz - siz uni boshqarasiz - va uni himoya qilish uchun siz javobgarsiz. Bundan tashqari, ma'lumotlaringizning mahalliy zaxira nusxalari bilan siz geosiyosiy keskinliklar va xorijiy sotuvchilarning xizmat ko'rsatish uzilishlari xavfi tufayli biznesingiz uchun muhim bo'lgan ma'lumotlarga kirish xavfini minimallashtirasiz.
Microsoft 365 uchun bulutli zaxira nusxasi Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business va Microsoft Teams kabi Office 365 ma'lumotlaringizga kirishni yo'qotish xavfini kamaytiradi, shuning uchun ma'lumotlaringiz doimo himoyalangan va tiklanishi mumkin.
Muhim ma'lumotlaringizni himoya qiling
Office 365 ma'lumotlaringizni tasodifiy o'chirish va ransomware kabi xavfsizlik tahdidlaridan himoya qiling.
Ma'lumotlarni kerak bo'lganda tiklang
Sanoatda yetakchi tiklash imkoniyatlari va moslashuvchanligi bilan tezkor tiklash Microsoft 365 falokatdan keyingi tiklash rejangizning asosiy tarkibiy qismidir.

CLOUD BACKUP FOR MICROSOFT 365 – РЕЗЕРВНОЕ КОПИРОВАНИЕ ДАННЫХ ИЗ ОБЛАКА MICROSOFT 365
• Backup данных из облака Microsoft Office 365 и хранение резервных копий в локальном ЦОД на территории страны.
• Гранулярное восстановление почты Exchange, Teams, объектов SharePoint и файлов OneDrive в исходное облако, другое облако или свои собственные серверы.
• Гарантированная конфиденциальность - шифрование резервных копий на стороне клиента.
• Одна из самых выгодных на рынке цена - 1 руб./мес. за ГБ.
Защитите данные Microsoft 365
6oyy3x1fhdyikacrt7ahe1mw0wvgv2sr.png
53% опрошенных организаций заявили, что столкнулись с потерей данных в SaaS-приложениях за последние 12 месяцев. Модель общей ответственности Microsoft 365 гласит: В Microsoft 365 (ранее Office 365) — это ваши данные — вы их контролируете — и вы несете ответственность за их защиту. Кроме того, обладая локальными резервными копиями ваших данных, вы минимизируете риски доступа к своей критичной для бизнеса информации, связанные с геополитической напряжённостью и угрозой отключения услуг со стороны иностранных вендоров.
Cloud Backup для Microsoft 365 снижает риски утраты доступа ваших данных Office 365, включая Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive для бизнеса и Microsoft Teams, поэтому ваши данные всегда защищены и доступны для восстановления.
Защитите свои критически важные данные
Защитите данные Office 365 от случайного удаления и угроз безопасности, таких как программы-вымогатели.
Восстановите данные, когда это нужно
Быстрое восстановление с лучшими в отрасли возможностями восстановления и гибкостью является ключевым компонентом вашего плана аварийного восстановления Microsoft 365.